Blog

  • Garantuota prieiga prie vandens telkinių

    Kai aplink pilna skundų apie apribotą patekimą prie ežero ar upės, kai kaip grybai po lietaus dygsta užrašai „įeiti draudžiama”, aš siūlyčiau tokį sprendimą:

    „Su ežeru besiribojančių žemės sklypų savininkai privalo palikti metro pločio tarpą nuo kiekvieno kartu besiribojančio sklypo ribos, kad būtų įmanoma netrukdomai patekti prie vandens telkinio”

    Tai reiškia-jei yra du sklypai-ties jų riba turi būti 2m pločio tarpas, kuriuo bet kas galėtų ateiti prie vandens telkinio. Klausimas tik kas bus, jei sklypukas mažytis-ar praėjimas neatkas pakankamai didelio tarpo, taip sumažindamas paties sklypo naudingumą:)

  • Pirmasis įrašas

    Šį blogą sukūriau, nes nusibodo blogi mūsų valdininkų sprendimai, nusibodo nieko nekeitimas ir girnapusė visiems ant kaklo. Tvarkos kūrėjai mano, kad jų sukurta netobula tvarka bus gera, neįsiklauso į tuos, kuriems tą tvarką kuria. Jau seniai svajojau pakišti „špargalkę”, kuri arba būtų puikus pasiūlymas, arba badymas pirštu į nedadarytą gėdą. Problemų šiuo metu pilna visur-medicinoje, žemės ūkyje, transporte, moksle. Pabandysiu su 21 amžiaus dirbtinio intelekto pagalba paanalizuoti problemas, pasiūlyti sprendimus, nuo idėjų iki teisės aktų pakeitimų, jei kieno nors akis užklius už to ir mano pasiūlymai pavirs tvarka-skaitau, kad būsiu pasiekęs didelį laimėjima. Pamatysime.