Kai aplink pilna skundų apie apribotą patekimą prie ežero ar upės, kai kaip grybai po lietaus dygsta užrašai „įeiti draudžiama”, aš siūlyčiau tokį sprendimą:
„Su ežeru besiribojančių žemės sklypų savininkai privalo palikti metro pločio tarpą nuo kiekvieno kartu besiribojančio sklypo ribos, kad būtų įmanoma netrukdomai patekti prie vandens telkinio”
Tai reiškia-jei yra du sklypai-ties jų riba turi būti 2m pločio tarpas, kuriuo bet kas galėtų ateiti prie vandens telkinio. Klausimas tik kas bus, jei sklypukas mažytis-ar praėjimas neatkas pakankamai didelio tarpo, taip sumažindamas paties sklypo naudingumą:)